קבוצת אפרים רייך בית אימג'סטור נרכש ב 19 מיליון שקלים

אפרים רייך אימג'סטור – עסקאות נדל"ן

קבוצת אפרים רייך בעלת אימג'סטור רכשה את המבנה ברחוב המגשימים 3 בפתח תקווה שישמש את החברה.

קבוצת אפרים רייך השלימה את קניית המבנה אותו שכרה בתשע השנים האחרונות. המבנה הוא תעשייתי בן שלוש קומות ומשתרע על שטח של כארבעת אלפים מטר רבוע. בנוסף, כולל המבנה כארבעים חניות.

אפרים רייך אימג'סטור
אפרים רייך אימג'סטור

קבוצת אפרים רייך מסרה כי עלות המבנה היא קרוב לעשרים מיליון ש"ח וישמש כבית אימג'סטור החדש בשנים הקרובות. לקבוצת אפרים רייך יש שלוחה נוספת במודיעין עילית של אימג'סטור.
קבוצת אפרים רייך החליטה לקנות את המבנה ברחוב המגשימים 3 כדי להשקיע בו כסף ולשדרג את הנכס לצרכי החברה.

הודעת אפרים רייך

אפרים רייך, יו"ר אימג'סטור – "ב"ה שרכשנו עבורנו את המבנה שישמש אותנו ואת לקוחותינו. ניתן יהיה לבצע התאמות כעת במבנה שיאפשרו לנו להעניק שירות טוב יותר ללקוחותינו".

אימג'סטור היא חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1991 למתן שירותי סריקה, ופענוח נתונים. אימג'סטור היא החברה המובילה בישראל המרכזת את מגוון שירותי הסריקה והצילום תחת קורת גג אחת.

קבוצת אפרים רייך מפתחת ומפעילה כיום, אמצעי סריקה וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם והיא מעמידה בפני לקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות דיגיטציה. בתהליכי ייצור מופעלת באופן מובנה בקרת איכות ברמה גבוהה המבוקרת בהתאם לנוהלי ISO-9001 ותקנים בין לאומיים להקניית איכות ארכיבאית נאותה.

אודות אפרים רייך

אפרים רייך נולד בישראל ב 1962, והוא מחסידי צאנז. בגיל 16 החל אפרים ללמוד אצל האדמו"ר יקותיאל יהודה הלברשטאם ולאחר שנה וחצי הפך להיות השמש ומזכירו של הרב.

אפרים רייך נישא לנחמה והמשפחה עברה לקנדה. בקנדה החל אפרים רייך בעסקי האלקטרוניקה ולאחר מספר שנים עבר עם משפחתו לברזיל.

אפרים רייך חברות

אפרים רייך בנה בברזיל חברות בתחום הרפואה ובשנת 1999 עלה עם משפחתו לישראל והשתקעו בקריית הבעש"ט שבפ"ת. אפרים רייך עבד בישראל כמנכ"ל חברת ITTI. בשנת 2000 רכש אפרים רייך את חברת אימג'סטור מערכות העוסקת בסריקת מסמכים ואכסונם במיקרופילם ובקבצי מחשב.