פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום – תראה לי דלת

פרגולות אלומיניום מבית תראה לי דלת הינו סגנון עבודה ייחודי המשלב ארגומנטים איכותיים תוך שילוב של מקצועיות. עבודותינו נמדדות לא רק באיכותן, אלא בעמידות האיתנה מול האקלים בארצנו, מה שמעניק לפרגולה אורך חיים וטיפול יחסית פשוט לאחזקה.בתראה לי דלת שמנו לנו לדגל את תודעת השירות על כל הזמנה. ואנו משוכנעים ובטוחים כי בכל הזמנה תצאו מרוצים ושבעי רצון.

באתר שלנו תוכלו לקבל אינפורמציה ייחודית וטיפים לשימור ואחזקת פרגולות אלומיניום, תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים מבית תראה לי דלת וכמובן לקבל מענה לכל שאלה וייעוץ בנושא. עוד באתר תוכלו ליצור עמנו קשר בכל הקשור, לבצע הזמנות דרך טופס "צור קשר" או לחילופין דרך מספר הטלפון. בכל פניה אנו מתחייבים להביא עמנו תודעת שירות גבוהה.

מעצבים את הגינה? רוצים להצל עליה וליהנות בה בימות הגשמים וגם בשמש הקופחת? אנו מציעים לכם פתרון אסתטי שאינו מצריך תחזוקה שוטפת.

פרגולות אלומיניום תוצרת ישראל בולטות באיכותן וביופיין. הפרגולות עשויות פרופילי אלומיניום עבים ואיכותיים והן עמידות לאורך זמן. חברתנו צברה ניסיון בהתקנת פרגולות מחומרי גלם אמינים וטובים, והיא מעניקה אחריות ל-10 שנים.

פרגולת האלומיניום של תראה לי דלת עושה שימוש בטקסטורת עץ המשווה לה מראה טבעי. לבחירתכם כמה גוני עץ: לבן, מהגוני, חום-ספרדי או שמפניה (קרם).

לפרגולות אלומיניום דמוי עץ יתרונות ברורים על פני פרגולות העץ:

  • חסינות אש
  • אין צורך בצביעתן מחדש
  • אינן דורשות תחזוקה
  • אינן נסדקות או נפגמות
  • אינן רגישות לחרקים ולטרמיטים

פרגולת האלומיניום של תראה לי דלת עשויה פרופילי אלומיניום המעוצבים בגימור משלהם, לבחירת הלקוח, המסתיר את החיבורים בין פרופילי האלומיניום. אפשר גם לשלב תאורה חבויה בתוך פרופילי האלומיניום.

תוכלו לבחור אם להוסיף הצללה אלגנטית ויפה לפרגולה למניעת חדירת קרני השמש או להוסיף מעל פרופילי האלומיניום סַנְטָף למניעת חדירה של מי גשמים. לבחירתכם, פרגולה הניצבת על עמודים ופרגולה תלויה, בלי עמודים, הנתמכת בקיר.

הפרגולה יכולה לשמש גם לסגירת מרפסת, הן באיטום הרמטי נגד גשמים העשוי מפנל, הן בסגירה חלקית באמצעות הוספת גדר מפרופילי אלומיניום.

המתקינים שלנו מתאימים אישית את הפרגולה לצורכי הלקוח ולתנאי השטח: גינה, מרפסת, בית פרטי או מקום ציבורי. לדוגמה, כשמתקינים פרגולה בגינה ברוכת עצים, אין צורך לכרות אותם או לפגוע בהם. אפשר לשלב את הפרגולה בעיצוב הקיים. ההתקנה עצמה פשוטה ומהירה. החומר מגיע לבית הלקוח חתוך ומוכן להתקנה. להתאמה אישית של הפרגולה ברמת דיוק גבוהה, המתקינים חותכים את פרופילי האלומיניום באמצעות מסור חשמלי מקצועי שברשותם.

תראה לי דלת – לחצו לגלריה לצפייה במגוון רחב של פרגולות אלומיניום דמוי עץ שהותאמו אישית ללקוחותינו ובפרגולות שלנו וקִראו עליהן.